Haugas Transport OÜ

Firmast

Transpordifirma Haugas Transport loodi 2000. aastal. Meie põhitegevuseks on rahvusvaheliste transporditeenuste osutamine nii tent-, tsistern kui ka konteinerhaagistega. Omame pikaajalist kogemust tavakaupade, vedelate pakendamata toiduainete kui ka keemiaproduktide (ADR) veol.

Firma kontor ja autopark asuvad Võrumaal Antslas.Meie meeskond on koolitatud ja kõik autojuhid on läbinud rahvusvahelise autojuhi koolituse. Pidevalt uuenevas autopargis on  kaasaegsed Volvo veoautod ja erinevad haagised, mille korrasoleku ja puhtuse eest kanname ise hoolt.

Haugas Transport OÜ on ERAA (Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni) liige ja omab TIR veoluba ja tolliriskide kindlustust. Kõik veod toimuvad vastavalt CMR konventsioonile ja iga transpordivahend omab vedaja vastutuskindlustust.

Ettevõtte tegevuse aluseks loeme klientide efektiivset ja paindlikku teenindamist, olles alati valmis vastu võtma uusi väljakutseid. Systems & Services Certification SGS Estonia Ltd. on sertifitseerinud  Haugas Transport OÜ rahvusvahelise ja siseriikliku maanteetranspordi käsuala ulatuses ja kinnitab, et ettevõtte täidab ISO 9001:2015 standardi nõudeid. Vastav sertifikaat on väljastatud 03. märtsil 2018.