Haugas Transport OÜ

Firmast

Transpordifirma Haugas Transport loodi 2000. aastal. Meie põhitegevuseks on rahvusvaheliste transporditeenuste osutamine nii tsistern, tent kui ka konteinerhaagistega. Omame pikaajalist kogemust vedelate pakendamata toiduainete, keemiaproduktide (ADR), kui ka tavakaupade veol.

Firma kontor ja autopark asuvad Võrumaal Antslas. Meie meeskond on koolitatud ja kõik autojuhid on läbinud rahvusvahelise autojuhi koolituse ning tööturvalisus koolituse. Võite usaldada, et ohutusjuhiste järgimine on meie prioriteet. Pidevalt uuenevas autopargis on kaasaegsed Volvo veoautod ja erinevad haagised, mille korrasoleku ja puhtuse eest kanname hoolt.

Haugas Transport OÜ on ERAA (Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni) liige. Kõik veod toimuvad vastavalt CMR konventsioonile ja iga transpordivahend omab vedaja vastutuskindlustust.

Ettevõtte tegevuse aluseks loeme klientide efektiivset ja paindlikku teenindamist, olles alati valmis vastu võtma uusi väljakutseid. Systems & Services Certification SGS Estonia Ltd. on sertifitseerinud Haugas Transport OÜ rahvusvahelise ja siseriikliku maanteetranspordi käsuala ulatuses ja kinnitab, et ettevõte täidab ISO 9001:2015 standardi nõudeid. Vastav sertifikaat on väljastatud alates 03. märtsil 2015.

Alates 06. juunis 2023 on Haugas Transport OÜ sertifitseeritud Safety and Quality Assessment for Sustainability – SQAS järgi.